Z nami wygenerujesz własny prąd

O NAS

Bio-Energy (photovoltaic) jest firmą działającą w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych, firm oraz gospodarstw rolnych. Zajmujemy się także doborem i montażem powietrznych pomp ciepła.

Spółka BioEnergy To zespół wykwalifikowanych osób z wieloletnim doświadczeniem, które posiadają niezbędne kompetencje i stosowne uprawnienia do montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Posiadamy liczne certyfikaty, m.in. certyfikat (UDT) Urzędu Dozoru Technicznego potwierdzający wysoką jakość wykonanych instalacji fotowoltaicznych.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób wyjątkowy i w codziennej pracy dbamy o to, aby mieli oni dostęp do najnowszych technologii. Dla każdego przygotowujemy indywidualny projekt, oparty na rozwiązaniach, które będą dla niego optymalne. Wykonujemy instalacje „pod klucz”. Doradzimy przy doborze rozwiązań , przygotujemy projekt, pomożemy w uzyskaniu dofinansowania i finansowania inwestycji, zmontujemy instalację, zajmiemy się formalnościami w Zakładzie Energetycznym

Mamy świadomość, że instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją na długie lata, dlatego do realizacji naszych projektów stosujemy wyłącznie komponenty najwyższej jakości. Dzięki nim instalację będą pracowały bezawaryjnie przez 30-35 lat, a nawet dłużej.

Udzielamy 25 lat gwarancji na wydajność paneli i nawet do 20 lat na pozostałe komponenty.

Nasze usługi świadczymy na ternie całego kraju
Bio-Energy, to my – ludzie z pasją, którzy chętnie pomogą Państwu zaoszczędzić Wasze pieniądze. Zadbajmy także razem o naszą przyrodę . Możemy wpłynąć na otaczające nas środowisko. Wspólnie możemy zmienić otaczający nas Świat.